×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: توسعه آموزش الكترونيكي در اموزش عالي ايران: چالش ها و راهكارها
پدیدآورندگان : محمد رحمان پور (پديدآور)
محمدجواد لياقت دار (پديدآور)
ابراهيم افشار (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : پنجمين كنفرانس بين المللي مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات
خلاصه : آنچه در سالهاي اخير مشاهده مي شود حاكي از رشد صعودي و حيرت انگيز نرخ تحولات به مدد فناوري اطلاعات و افزايش روزافزون دانش و آگاهي آدمي است نظام آموزش عالي به عنوان مهمترين ركن هدايت كننده جامعه به سمت جامعه اطلاعاتي و تشكيل سرمايه انساني در اين فرايند مهمترين نقش را به عهده دارد تحقيق اين امر نيازمند بازنگري رويكردها و روشهاي اموزشي و استفاده از رويكرد آموزش الكترونيكي به عنوان يك راهبرد جديد آموزشي است با توجه به تقاضاي اجتماعي زياد براي آموزش عالي كمبود امكانات هزينه هاي زياد و ضعف نظام آموزشي كنوني اهميت آموزش الكترونيكي بيش از پيش قابل لمس است درايران با درك چنين ضرورت هايي گام هاي مثبتي دراين زمينه انجام گرفته است كه راه اندازي دوره هاي مجازي و آموزش الكترونيكي در بعضي رشته ها و دانشگاهها از جمله اين گامهاي مثبت است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICTM05-ICTM05_151.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1388/11/5
تاریخ تغییر رکورد : 1394/9/4
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.