×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: نقشهاي رقابتي اصول و ارزشهاي تعاون
پدیدآورندگان : داود كياكجوري (پديدآور)
محمد رستگار (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس ملي كارآفريني و مديريت كسب و كارهاي دانش بنيان
خلاصه : امروزه هرشركت يا سازماني برايحفظ و تداوم حيات خود ناچار است با شركت ها يسازمان هاي ديگر به رقابت بپردازد شركت هاي تعاوني نيز از اين قاعده مستثني نمي باشند آنچه كه شركت هاي تعاوني را از ساير موسسات تجاري متمايز و مشخص مينمايد اصول و ارزشهاي تعاون مي باشد درواقع شركت هاي تعاوني با استفاده از اصول ميتوانند ارزشها را متبلور سازند و با استفاده از نقشهاي رقابتي كه ميتوانددرهراصل وجود داشته باشد براي خود نسبت به ساير سازمان ها يا شركت ها مزيت رقابتي ايجاد نمايند دراين مقاله قصد داريم با مروري برمقاله و تعاريف تعاون و رقابت پذيري به بررسي نقش و تاثيرهريك از اصول تعاون و شاخصهاي موجوددرهراصل كه ميتوانند باعث رقابت پذيري دراين بخش گردند پرداخته و درنهايت يك مدل مفهومي ارايه نماييم
شناسه : oai:civilica.com/Paper-KNOWLEDGEBASE01-KNOWLEDGEBASE01_091.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1391/10/9
تاریخ تغییر رکورد : 1393/11/28
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.