×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: استفاده از اينورتر 5 سطحي و ژنراتور سنكرون مغناطيس دائم جهت اخذ حداكثر توان از توربين بادواتصال آن به شبكه
پدیدآورندگان : بهرام داداشي خالص (پديدآور)
مهران صباحي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : هشتمين كنفرانس بين المللي مهندسي برق با محوريت انرژي هاي نو
خلاصه : تاكيد در اين پژوهش بر اخذ حداكثر توان از توربين بادي ژنراتور سنكرون مغناطيس دائم چند قطبي با يك مبدل فركانس با توان كامل و ارائه يك استراتژيكنترل است، كه باعث اخذ حداكثر توان از توربين بادي واتصال آن به شبكه مي شود. اين استراتژي كنترل از دو بخش كنترلي، يكي كنترل در سمت ژنراتور و ديگري كنترل سمت شبكه است. در سمت ژنراتور از روش هدايت افزايشي جهت اخذ حداكثر توان از توربين بادي استفاده مي شود. و در سيستم كنترل سمت شبكه از يك مبدل چند سطحي جهت تبديل توان DC به AC كه اين مبدل مي تواند 3 سطحي، 5 سطحي، 7 سطحي وغيره باشد استفاده مي شود. در اين مقاله از يك مبدل 5 سطحي استفاده شده، وكنترل اين مبدل با استفاده از روش كنترلي جريان پيش بين صورت مي گيرد. نتايج حاصل از شبيهسازي سيستم پيشنهادي نشان داده شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NEEREC08-NEEREC08_127.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/12/28
تاریخ تغییر رکورد : 1395/8/19
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.