×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ايران باستان
پدیدآورندگان : صاحب امتياز و مدير مسئول: عبدالرحمن سيف آزاد (پديدآور)
سيف آزاد، عبدالرحمن، ۱۲۶۱-‎۱۳۵۰. (پديدآور)
نوع : تصوير
جنس : نشریه
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی

توصیفگر : تاريخ‌ ايران‌
ايران--سياست و حكومت
وضعیت نشر : تهران (ايران) : عبدالرحمن سيف ‌آزاد ، 1328
مخاطب : خاص
یادداشت :
اولين سال انتشار: دي ‎۱۳۱۱ ترتيب انتشار: هفتگي دوره تاریخی: پهلوی
شناسه : 3346921
تاریخ ایجاد رکورد : 1399/8/7
تاریخ تغییر رکورد : 1399/8/17
ملحقات : ملزومات سيستم: ويندوز 98+ ؛ با پشتيباني متون عربي؛ IE6+شيوه دسترسي: شبکه جهاني وبداده هاي الکترونيکينشاني ناشر: تهران: تهران: خيابان بهارستان، برابر خيابان ژالهتلفن: ‎۲۲۰۳‎ يادداشتها: نوع: سياسي/ فرهنگي/ اجتماعي/ اقتصادي روش: خبري/ تحليلي شماره اول روزنامه در فاصله کمي تمام شد و مدير آن مجبور شد براي بار دوم در پنج هزار نسخه آنرا تجديد چاپ نمايد. روزنامه " ايران باستان " با کاغذي نفيس و مرغوب منتشر مي شده است و در لابلاي صفحات هر شماره چند اعلان نيز وجود دارد. اين نشريه در برگيرنده تبليغات نژادپرستانه آلمان نازي بوده است. دوره جديد نشريه از ‎۲۶ تير‎۱۳۲۶ و دوره دوم آن از سال ‎۱۳۴۰ انتشار يافته است.
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.