×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كنترل برداري ژنراتور سنكرون ششفاز آهنرباي دائم جهت استفاده در سامانه انرژي بادي فراساحلي
پدیدآورندگان : سالار هوشمند (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : انرژي هاي تجديدپذير و روند اقتصادي شدن آنها
وضعیت نشر : چهارمين كنفرانس بين المللي رويكردهاي نوين در نگهداشت انرژي
خلاصه : در اين مقاله، كنترل برداري ژنراتور سنكرون شش فاز آهنرباي دائم Permanent Magnet Synchronous Generator كه به طور مستقيم به يك مبدل ششقسمتي متصل ميشود را بررسي مينمايد. زمان واقعي كنترل و سوئيچينگ يكسوكننده ششفاز توسط پردازشگرهاي سريع و ماژولهايDSP محقق خواهد شد. يك مدل رياضي از ماشين با استفاده از تبديل مولفه واقعي دوفاز تعميم يافته، توسعه داده شده است. با كنترل مبدل ششقسمتي استخراج حداكثر قدرت از توربينهاي بادي با كاهش ضربان گشتاور، كاهش هارمونيك و حداقل تلفات استاتور با استفاده از مدولاسيون تجزيه فضاي برداري محقق ميگردد. براي شبيهسازي نرمافزارMatlab/Simulinkمورد استفاده قرار گرفته است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ETEC04-ETEC04_190.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/4/19
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/10
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.