×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: توسعه دفتر مديريت استراتژيك پروژه (SPMO)
پدیدآورندگان : صادق روزبهي (پديدآور)
حميد خداداد حسيني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : دومين كنفرانس بين المللي مديريت استراتژيك پروژه ها
خلاصه : انتخاب ساختار سازماني و واحدهاي سازماني موجود در آن همواره يكي از چالش برانگيزترين موضوعاتي بوده است كه مديران ارشد سازمان ها در طول دوران بقاي سازمان با آن روبرو بوده اند. مديران ارشد همواره سعي كرده اند تا ساختار سازماني خود را بگونه اي تهيه نمايند كه ضمن تسهيل ارتباطات در آن، موفقيت اهداف تجاري سازمان از طريق آن به ساده ترين شكل و كم هزينه ترين حالت ممكن قابل وصول باشد. امروزه با گسترش سازمان هاي پروژه محور، بسياري از سازمان ها، اين ساختار سازماني را با توجه به مزاياي بيشمار آن به عنوان ساختار مناسب ا نتخاب كرده اند. در اين سازمان ها اهاف تجاري از طريق اجراي پروژه ها دنبال مي گردند. از اين رو لازم است كه استراتژي هاي اين پروژه ها در راستاي استراتژي هاي سازمان تدوين گردد. دفتر م ديريت استراتژيك پروژه يكي از ضروري ترين واحدهاي سازماني براي اطمينان از همراستا بودن استراتژي سازمان و استراتژي پروژه هاي آن مي باشد. در اين مقاله ضمن بيان ضرورت وجود دفتر مديريت پروژه در سازمان، عمده فعاليت هاي اين دفتر بيان شده و درانتها يك ساختار پيشنهادي براي دفتر مديريت پروژه استراتژيك پيشنهاد گرديده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICSPM02-ICSPM02_016.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/1/27
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/26
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.