×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مقايسه روش هاي هوشمند در بهينه سازي شبكه انتقال گازطبيعي
پدیدآورندگان : مهدي محمودي (پديدآور)
نادر مختاريان (پديدآور)
سيده نجمه نجفي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : همايش ملي فناوري هاي نوين در مهندسي شيمي
خلاصه : انتقال گازطبيعي به محل مصرف آن نيازمند طراحي شبكه انتقال گازطبيعي ميباشد. بعد ازمدل سازي و شبيه سازي اجزاي شبكه انتقال گاز و با درنظرگرفتن محدوديتهاي موجود اهداف تعيين ميشوند، براي رسيدن به اهداف بايد همواره مسيله هزينهها مدنظر باشد. بهينه سازي درطراحي شبكه كمك شاياني به كاهش هزينهها و افزايش امكان عملياتي شدن شبكه را فراهم ميكند. باتوجه به اين نياز روشهاي مختلف بهينه سازي وجود دارند. انتخاب يك روش مناسب براي بهينه سازي ميتواند راه رسيدن به هدف را همواركند. دراينجا با معرفي روشهاي بهينه سازي ومقايسه آنها، باتوجه به نتايج حاصل شده از پژوهشها، الگوريتم ژنتيك بدون درنظرگرفتن ساختارشبكه باتوجه به انتخابهاي تصادفي دراجراي برنامه خود نتايج مطلوب و بهينه راحاصل ميكردكه يك روش پيشنهادي براي بهينه سازي شبكه انتقال گازميباشد. دادههاي اين مقاله با نرم افزار Excel موردتجزيه وتحليل قرارگرفتهاند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NTICE01-NTICE01_038.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/7/29
تاریخ تغییر رکورد : 1396/9/11
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.