×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: طراحي كنترلر مد لغزشي براي كنترل آشوب در موتور سنكرون مغناطيس دايم
پدیدآورندگان : مسعود ارفاقي (پديدآور)
مهدي پورقلي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنگره بين المللي نوآوري در مهندسي و توسعه تكنولوژي
خلاصه : اگر پارامترهاي موتور سنكرون مغناطيس دايم در ناحيه خاصي قرار بگيرند، رفتار آشوبي از خود نشان مي دهند. آشوبباعث تغييرات نامنظم گشتاور و همچنين تغييرات وسيع سرعت مي شود دراين حالت رفتار موتور سنكرون مغناطيسدايم غيرقابل پيش بيني بوده و آشوب بايستي از سيستم حذف گردد لذا طراحي كنترل كننده مناسب براي داشتن كاراييبهتر سيستم ضروري مي باشد. در اين مقاله ابتدا به بررسي آشوب در موتور سنكرون مغناطيس دايم پرداخته مي شود ودر ادامه كنترلر مد لغزشي براي كنترل آشوب طراحي گرديده است و به منظور بهبود كاركرد كنترلر مد لغزشي از تابعاشباع به جاي تابع علامت استفاده شده است. نتايج شبيه سازي ها حاكي از آن است كه كنترلر طراحي شده به خوبي قادراست آشوب را در موتور سنكرون مغناطيس دايم كنترل كند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICEICONF01-ICEICONF01_151.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/2/6
تاریخ تغییر رکورد : 1396/3/3
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.