×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: خاطرات
پدیدآورندگان : -1 ميرزا عبدالله مجتهدي ( ق 14 ) (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : تاريخ
وضعیت نشر : 21 آذر ماه 1325 شمسي
مشخصات فیزیکی : 0
یادداشت : ,يادداشتهاي روزمره مؤلف ـ از تاريخ شب دوشنبه 12 آذر 1324 شمسي ( 27 ذي الحجه 1364 قمري ) تا 21 آذر ماه 1325 ـ درباره سرگذشت و حوادث جاري در آذربايجان و تبريز مي باشد ، وي در ضمن با دقت جريانهاي سياسي را پيگيري كرده و اخبار مهم راديوهاي داخلي و خارجي و روزنامه ها را بيان مي كند . اين يادداشتها از جهت دربرداشتن جريان پيشهوري ها حائز اهميت است ., خط نستعليق,كتابخانه اي شخصي ـ ايران,اين كتاب به كوشش رسول جعفريان به سال 1381 ش به چاپ رسيده است .
شناسه : oai:zakhair.net/065819
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.