×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي نقش مديريت دانش در افزايش بهره وري نيروي انساني در سازمان ها
پدیدآورندگان : بهمن سعيدي پور (پديدآور)
عباس محمدي پور (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين كنفرانس ملي مطالعات نوين مديريت در ايران
خلاصه : موضوع اين مقاله بررسي نقش مديريت دانش در افزايش بهره وري نيروي انساني در سازمان ها مي باشد. هدف از اين مقاله بررسي تاريخچه ، مفهوم ، فرآيند ، مراحل پياده سازي ، موانع ، راهكارهاي غلبه بر موانع و نقش مديريت دانش در سازمان ي باشد. روش پژوهش اسنادي تحليلي با استفاده از منابع چاپي و الكترونيكي است. يافته هاي اين پژوهش بيانگر آن است كه مديريت دانش يك رويكرد جديد در مديريت سازمان مي باشد كه قدمت آن به كمتر از يكصد سال گذشته بر مي گردد. مديريت دانش داراي يك فرآيند 5 مرحله اي مي باشد كه در صورت اعمال آن در سازمان (اجراي مراحل پياده سازي) و رفع موانع اجراي آن به عنوان يك سرمايه نامشهود در سازمان تبديل شده و منجر به ايجاد يك سازمان دانش محور با نيروي انساني دانشي و افزايش بهره وري و افزايش قدرت رقابت سازمان ها مي گردند
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MODIRACONF01-MODIRACONF01_057.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/10/22
تاریخ تغییر رکورد : 1396/10/22
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.