×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: طراحي موتور الكتريكي آهنربا دائم سنكرون چهار فاز PMSM و بهينه سازي با استفاده از روش اجزاي محدود و final element
پدیدآورندگان : ابراهيم مختاري (پديدآور)
محمد رضايي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : سومين كنفرانس بين المللي دستاوردهاي نوين پژوهشي در مهندسي عمران، معماري و مديريت شهري
خلاصه : امروزه موتورهاي الكتريكي اهنربا دائم سنكرون رشد چشمگيري در صنايع مختلف پيدا نموده اند. افزايش راندمان و بهبود شرايط كاري، همواره عنصري انگيزشي براي محققان به شمار مي رود. د راين مقاله بوسيله تعيين بهينه مقدار پارامترهاي موتورPMSM و مقدار آهنربا، طراحي نوين و عملياتي جهت ساخت يك سيستم محركت با قالبتهاي فراوان، ارائه مي شود. در مرحله اول سيستم محرك بوسيله اجزاي محدود طراحي و بهينه سازي از لحاظ ابعاد هندسي شده در مرحله دوم سيستم پيشرانه در فضاهاي دو بعدي و سه بعدي نرم افزار Maxwell بصورت جامع طراحي، شبيه سازي و بهينه سازي مجدد شده . در مرحله سوم به تحليل حالتهاي الكترومغناطيسي گذرا موتور مذكور و افزايش سرعت در راندمان بالا پرداخته شده و نتايج به دست آمده مورد بحث قرار گرفته است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-UPUE03-UPUE03_019.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/9/25
تاریخ تغییر رکورد : 1396/5/8
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.