×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: آينده پژوهي درحوزه مديريت
پدیدآورندگان : علي نديري (پديدآور)
عبدالحميد محمدباقري (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس بين المللي مديريت و علوم اجتماعي
خلاصه : انسان ظلوم و جهول درپي ارضاي نيازها و خواهش هاي نفساني و زياده خواهي هاي سيري ناپذير خود، با حاكميت ظلم و جور و اجحاف حاكمان ملبس به لباس دين مسيحيت ضمن دستيابي برمطامع خود، استفاده هاي لازم را نيز بردند . آنان با كتمان واقعيت بسيار مهم تغيير مديريت از مسيحيت به آيين اسلام و جلوه مسيحيت به عنوان مديريت منحصر به فرد الهي و ثبت و ضبط همه مظالم، ناتواني، مسايل و مشكلات به پاي مديريت الهي، زمينه را براي تغيير، از مديريت باصطلاح الهي به مديريت دست ساز بشري فراهم نموده و با نگاه اومانيستي محور انسانيت انسان به محور حيوانيت را تغيير دادند و بواسطه همين تغيير و تبديل علي رغم وعده و وعيد هاي اصلاح امور و گسترش عدالت در كمترين زمان ممكن با خلف وعده عامل سقوط ارزشهاي اخلاقي و زمينه ساز گسترش جنگهاي خانمانسوز جهاني و سبب بي عدالتي ومصائب عديده بر جهانيان شده و صداي اعتراض انسانهاي پاك سرشت و آزاده را در آورده و تغيير مديريت جامعه جهاني بشري را به مديريت حقيقي الهي براي اداره بي درد سر در آينده مصمم تر ساختند. انقلاب اسلامي ايران براعت استهلالي بر اين حركت اعتراضي و مقدمه اي بر استقرار كامل اين خواسته جهاني به رهبري حضرت مهدي(عج) در راستاي استقرار حكومت جهاني اسلام است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICMSCONF01-ICMSCONF01_163.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/6/26
تاریخ تغییر رکورد : 1395/6/27
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.