×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي وضعيت موجود فناوري رمزنگاري كوانتومي و پساكوانتومي
پدیدآورندگان : عاطفه تركمن (پديدآور)
زهرا فردوسي (پديدآور)
محمد رضا رحيم. رحيمي (پديدآور)
شقايق نادري (پديدآور)
نوع : متن
جنس : کتاب راهنما
چاپ
صاحب محتوا :

موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات

توصیفگر : استاندارد
رمزنگاري پسا كوانتومي
رمزنگاري كوانتومي
نقشه راه
علم سنجي
وضعیت نشر : - تهران : : مركز تحقيقات مخابرات ايران ، 1398
خلاصه : در این گزارش، ابتدا به معرفی رمزنگاری کوانتومی و پساکوانتومی، پرداخته خواهد شد. سپس، علم‌سنجی موضوع مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در ادامه، به مطالعه و بررسی نقشه راه‌های کشورهای مختلف در حوزه رمزنگاری کوانتومی و پساکوانتومی، خواهیم پرداخت. فعالیت سازمان‌های استانداردسازی در این دو حوزه، بیان خواهد شد، شرکت‌های فعال در حوزه رمزنگاری کوانتومی و پساکوانتومی ارائه خواهند شد. همچنین، بازار و وضعیت تجاری‌سازی فناوری رمزنگاری کوانتومی و پساکوانتومی مورد بررسی قرار خواهند گرفت و نهایتاً، وضعیت ایران در این دو حوزه، بیان خواهد شد.
یادداشت :
کد پروژه 630970510 .lt;br/gt;کد گزارش ICTS.630000000.TCH.630970510.01V1 .lt;br/gt;پروژه quot;شناخت علم و فناوری رمز نگاری کوانتومیquot; .lt;br/gt;
شناسه : oai:vlib.itrc.ac.ir/14506
تاریخ ایجاد رکورد : 1399/6/30
تاریخ تغییر رکورد : 1399/7/1
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.