×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: آموزش كارآفريني در دانشگاه الزامات و ضرورتها
پدیدآورندگان : فرزانه ريحاني (پديدآور)
حليمه براتي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : نخستين همايش ملي علوم اسلامي حقوق و مديريت
خلاصه : در مقالهي پيش رو آنچه از ظاهر امر پيداست اين است كه به دنبال آموزش كارآفريني در دانشگاه است، اما آنچه براي ما در جمعآوري مطالب مهم است كه به دنبال آموزش كارآفريني در دانشگاه است، اما آنچه براي ما در جمعآوري مطالب مورداهميت است و در بطن مطالب گنجيده، اين است كه چرا بايد كارآفرين بود؟ چگونه ميتوان كارآفريني كرد؟ و آيا كارآفريني به پيشرفت كمك ميكند يا خير؟ پاسخ به اين سه پرسش در لابهلاي مطالب گنجاندهشده است كه ذهن تحليل گري را ميطلبد حتيالامكان و اهميت اين امر است كه در عصر حاضر نميشود به تحصيل پرداخت و در پايان هر دوره و كسب هرمدركي منتظر دعوت به كار از سوي يك اداره يا سازمان دولتي شد بنابراين توجه به پديده كارآفريني و آموزش آن ضمن مواجهه با اين مسئله و ايجاد شغل و درآمد به پيشرفت جامعه نيز منجر ميشود. مقاله پيش رو باهدف بيان اهميت و ضرورت كارآفريني در دانشگاه و سطوح آموزش عالي تنظيمشده است
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NCPB01-NCPB01_198.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/9/25
تاریخ تغییر رکورد : 1395/9/25
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.