×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي و طراحي پارامترهاي كنترلي سيستم راه انداز ژنراتور سنكرون BLACK START در مد كاري
پدیدآورندگان : روح الله مزرعه خشكي (پديدآور)
علي رسولي مدني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : سومين كنفرانس نيروگاههاي برق
خلاصه : SFC) راه اندازي ماشين سنكرون هنگامي كه سيستم راه اندازاز طريق خروجي ديزل ژنراتور تغذيه مي گردد نياز به اعمالمحدوديتهايي در عملكرد مدار كنترلي دارد. در اين مقاله بهو NORMAL بررسي عملكرد سيستم راه انداز در دو مد كاريپرداخته و مشكلات راه اندازي با ديزل BLACK STARTژنراتور را بررسي كرده و سپس با ارائه راه كار و اعمال آنتغييرات در پارامترهاي كنترلي سيستم راه انداز ساخت شركتدر نيروگاه پارس جنوبي متصل به ژنراتور SIEMENS5 به بر MVA 200 و تغذيه شده بوسيله ديزل ژنراتور MVAطرف كردن مشكلات ناشي استفاده از ديزل ژنراتور مي پردازيم.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-EPGC03-EPGC03_064.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1392/6/25
تاریخ تغییر رکورد : 1392/6/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.