×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: اختيارات‌ الايام [نسخه خطي]
پدیدآورندگان : مجلسي , محمدباقر بن محمدتقي , 1037-1111ق. (پديدآور)
نوع : تصوير
جنس : کتاب
نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران

توصیفگر : نجوم اسلامي
مناسبت‌ هاي‌ اسلامي‌
مراسم‌ مذهبي‌
شعار ها
وضعیت نشر :
یادداشت : ,به توضیحات شمارههای ۳۹۳۶-۵ (۲۵/۳۹۳۶ع) و ۴۶۳۳-۵ (۱/۴۶۳۳ع) و ۴۵۴۶-۵ (۴/۵۴۴۶ع) در فهرست همین کتابخانه بنگرید . در (برگ ۲ و ۲پ) فهرست کتاب در ۴۲ باب آمده است ؛ اماعناوین در متن کتاب با ترتیب فصول ذکر شده است . علاوه بر آن ترتیب ابواب با ترتیب فصول درد فصل ۹ و ۱۵و ۱۷ و ۲۱ و ۳۴ تا ۴۰ همخوان نیست . عموما نسخه‌های »اختیارات کبیر« علامه مجلسی ۴۰ فصل دارد ؛ لکن برخی فصول نسخه ، حاضر (علی الخصوص فصول ۲۲ تا ۳۰) با فصول »اختیارات« مذکور در فهرستواره (۴ : ۲۷۸۰) مغایر است و هر یک بر دیگری زیادتی و کسوری دارد .
شناسه : oai:nlai.ir/6140
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/12/11
تاریخ تغییر رکورد : 1390/2/30
قیمت شيء دیجیتال : رایگان


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.