×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: جبران عيب داخلي موتور سنكرون آهنرباي دائم با استفاده از كنترول كننده و رويتگر مد لغرشي
پدیدآورندگان : محمدرضا محموديان (پديدآور)
حميدرضا نيكبخت (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين كنفرانس بين المللي دستاوردهاي نوين پژوهشي در مكانيك، صنايع و هوافضا
خلاصه : دراين مقاله يك كنترل كننده تحمل پذير عيب FTC++براي جبران عيب هاي داخلي موتور سنكرون آهنروباي دائم PMSM §طراحي شده است براي رسيدن به اين هدف يك كنترل كننده مد لغزشيSMC**هدف كنترول ميداني را براي PMSMخود يك كنترل كننده مقاوم در برابر اغتشاش و عدم و عدم قطعيت است اما اين كنترل كننده در برابر محدوده اي از اغتشاش ها مقاوم بوده ونمي تواند هدف كنترل حلقه بسته مطلوبي را در حضور اغتشاش هاي ناشي از عيب داخلي برايPMSM ايجاد كند از اين رو يك رويتگر مد لغزشي SMO†† كه قابليت بازسازي اغتشاش هاي عيب را دارد با SMCتركيب ميشود حاصل اين تركيب باعث ميشود تا SMCدر برابر محدوده زيادي از اغتشاش ها مقاوم شود و پايداري كنترل حلقه بسته PMSMرا تضمين كند پايداري سيستم كنترل حلقه بسته كلي با استفاده از نظريه پايداري لياپانوف بررسي شده و نتايج شبيه سازي در متلب عملكرد مناسبFTC را برابر PMSMنشان ميدهند
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MECHCONF02-MECHCONF02_004.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/12/6
تاریخ تغییر رکورد : 1396/11/15
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.