×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي ارتباط ميان مديريت تحول، تكنولوژي اطلاعات و كسب و كار
پدیدآورندگان : سنجر سلاجقه (پديدآور)
مريم حسيني گوهري (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين همايش ملي علوم مديريت نوين
خلاصه : شايد مهمترين و مشكلترين فرايند در هر سازمان ايجاد تحول و تغيير شده در سازمان باشد، چرا كه در محيط متغير امروزي سازمانها بايستي با توجه به تغييرات محيط متحول شده توسط و از خود واكنش نشان دهند در غير اين صورت در ورطه نابودي قرار ميگيرند. با توجه به اهميت تغيير در تحول سازمان به ويژه در زمينه كسب و كار در مقاله حاضر تلاش ميشود تا به بررسي تأثير مديريت تحول بر فناوري اطلاعات و كسب و كار پرداخته شود، و بدين منظور ابتدا مديريت تغيير و تحول تعريفشده، مدل هاي مربوطه ارائه گرديده و علل مقاومت در مقابل تغيير و تحول بررسي ميگردد و در پايان رابطه بين مديريت تحول و كسب و كار و فناوري اطلاعات با ارائه يك مدل توضيح داده شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CMMS02-CMMS02_562.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1392/11/22
تاریخ تغییر رکورد : 1395/7/28
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.