×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كنترل موتور هاي بدون جاروبك در حالت تغيير تدريجي سرعت با استفاده از كنترل كننده SDRE
پدیدآورندگان : سيد كمال منتظري (پديدآور)
سيد مصطفي قدمي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : سومين كنفرانس سراسري توسعه محوري مهندسي عمران، معماري، برق و مكانيك ايران
خلاصه : در كاربرد هاي خاص كه منابع انرژي محدود و زمان عمليات داراي اهميت بالايي بوده، استفاده از موتور هايي با راندمان بالا و عدم نياز به تعمير و نگهداري، مورد توجه زيادي واقع شده است . موتور هاي آهن رباي دايم بدون جاروبك براياين نوع كاربري كانديداي مناسبي هستند. در اين مقاله،ابتدا مدل رياضي براي موتور ارايه شده و سپس با استفاده از روش كنترل ريكاتي وابسته به حالت سرعت موتور مورد بررسي قرار گرفته است. و در ادامه به ناگهان سرعت موتور را افزايش و سپس كاهش داده ايم و رفتار موتور را بررسي و همچنين با كنترل گر تناسبي –انتگرالي مقايسه كرده ايم.خواهيد ديد كه موتور جريان مستقيم بدون جاروبك با كنترل كننده معادله ريكاتي وابسته به حالت رفتار بهتري نسبت به كنترل كننده تناسبي –انتگرالي نشان مي دهد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-DCEAEM03-DCEAEM03_010.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/8/22
تاریخ تغییر رکورد : 1395/10/13
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.