×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: آينده پژوهي، ابزار برنامه ريزي درصنعت برق
پدیدآورندگان : مسعود مختاري (پديدآور)
امير راسخي نژاد (پديدآور)
محمدمهدي ميرجليلي (پديدآور)
مجتبي طواري (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : كنفرانس منطقه اي سيرد
خلاصه : برق يكي ازمهمترين و گرانبهاترين انرژيهاي پاك است كه ميتواند براي يك اقتصاددرحال توسعه مانند ايران اهميت بسزايي داشته باشددرواقع يك اقتصادسالم افزايش بكارگيري انرژي الكتريكي به مفهوم رونق بيشتر و گسترش بخش توليد شده و بديهي است اين رويكرد با ايجادتحولات ساختاري فرايند توسعه اقتصادي را تسهيل مي كند اما چنين رشدي چنانچه بدون برنامه ريزي پيش بيني و پژوهش علمي صورت پذيرد مشكلات و چالشهاي اساسي را براي صنعت برق فراهم مي نمايد راهكارمناسب براي جلوگيري ازبوجود امدن چالش هاي مذكور پيش بيني مصرف و ياهمان آينده پژوهي درحوزه مصرف انرژي الكتريكي و ميزان بارشبكه مي باشد باتوجه به نيازبرنامه ريزي اينده شبكه هاي برق به خصوص درشبكه هاي رو به توسعه اي همچون شبكه برق استان يزد پيش بيني ذكر شده و يا اينده پژوهي درزمينه مصرف ازاهميت راهبردي برخوردار است همچنين بادرنظر گرفتن استقلال شركت هاي توزيع ازشركت هاي برق منطقه اي دركشور و پيوستن آنها به بازار برق پيش بيني بار بيش ازپيش اهميت يافته است
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CIRED01-CIRED01_076.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/12/15
تاریخ تغییر رکورد : 1393/12/15
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.