×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بهبود عملكرد تخمينگر حالت دائم سرعت روتور مبتني بر شار در يك موتور سنكرون مغناطيس دائم به كمك مدل گسسته زمان
پدیدآورندگان : آريا يونسي (پديدآور)
سجاد توحيدي (پديدآور)
عبداله يونسي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : بيست و نهمين كنفرانس بين المللي برق
خلاصه : امروزه از تخمينگرهاي سرعت بهجاي حسگرهاي مكانيكي اندازهگير سرعت، در سيستمهاي كنترلي استفاده ميشود. با اين حال يكي از مشكالات اساسي استفاده از اين تخمينگرها، استفاده از روابط نسبتا پيچيده به منظور تخمين است كه باعث پايين آمدن سرعت پردازشگر ميشود. اين مشكل در برخي موارد باعث پايين آمدن دقت تخمينگر نيز ميشود. اين مقاله يك روش جديد براي تحليل تخمين گرهاي حالت دائم سرعت روتور ارائه ميكند. به كمك اين روش شرايط لازم براي تحليل سيستم بصورت گسسته زمان به كمك تبديل z فراهم ميشود. نتايج شبيه سازي فراجهش و خطاي ماندگار كمتري را در مقايسه با روش معمول پيوسته زمان نشان ميدهد. همچنين در اين تحليل به مقداردهي اوليه براي انتگرالگيرها نيازي نيست و مهمتر از همه اينكه با استفاده از اين روش تحليلي، سرعت پردازش سيستم كنترلي در مقايسه با روش معمول پيوسته زمان در حدود 56 درصد بالاتر ميرود.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-PSC29-PSC29_185.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/9/6
تاریخ تغییر رکورد : 1395/8/19
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.