×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ايمني در صنعت برق
پدیدآورندگان : مليحه رضايي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : صنايع
وضعیت نشر : كنفرانس ملي علوم مهندسي، ايده هاي نو (8)
خلاصه : با توجه به گستردگي آمار حوادث در اين بخش بعد از بخش صنعت ساختمان و گستردگي تاسيسات در شهر و روستا و عجين شدن زندگيف با برق كه خادم خوب و در عين حال كشنده بي رحمي نيز مي تواند باشد. نيز تاسيسات برقي هوايي و سيم كشي هاي هوايي در خانه ها و كوچه هاي تنگ و مغازه ها و پاساژها دنيايي از تداخل سيم هاي آويزان و سرگردان كه بدون حساب و كتاب در كوچه هاي تنگ و مغازه ها و پاساژها كشيده شده و مانند قاتل هايي كه در جامعه پراكنده اند، امنيت و آسايش را از افراد سلب كرده است و حوادثي كه در ساختمانها هنگام نصب و ساخت در مراحل گودبرداري و تخريب و ساخت بعلت نزديكي سيم برق با ساختمان اتفاق افتاده و نيز اين كه سيم كشي هوائي كه همچون مين گذاري هوايي بخصوص در كوچه هاي تنگ و در نزديكي ساختمانها و پشت بامها و در مجاورت درب پنجره هاست. در اين پروژه سعي بر بررسي ايمني در صنعت برق و چگونگي جلوگيري از آسيب رساني به افراد جامعه و افراد مشغول به كار با لوازم الكترون .
شناسه : oai:civilica.com/Paper-AIHE08-AIHE08_181.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/8/13
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/27
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.