×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تاريخ و باستانشناسي خليج فارس
پدیدآورندگان : ايران عبدي (پديدآور)
محمد صالحي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : اولين همايش علمي پژوهشي خليج فارس
خلاصه : خليج فارس از جمله نامهاي تاريخي است كه از گذشته بسيار دور تاكنون در اسناد، قراردادها و مكاتبات مورداستفاده همه اقوام و ملت هاي دور و نزديك آن، از فارس و عرب، ترك و هندي تا اروپاييان قرار داشته است. بااين حال در دهههاي گذشته برخي از كشورهاي عربي و رسانه هاي غربي به جاي استفاده از نام معتبرخليج فارس نام خليج عربي يا خليج را به كار گرفته اند ،» فارس لذا در اين تحقيق كه به روش توصيفي و كتابخانه اي انجامشده تاريخچهي خليج فارس و نام هميشه فارس آن به استناد كتب و آثار كهن ايران زمين و ديگر كشورها اسلامي و غربي بيان گرديده است تا گواهي باشد بر اثبات فارس بودن آن!
شناسه : oai:civilica.com/Paper-PERGULF01-PERGULF01_048.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/12/15
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/1
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.