×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: استراتژي كنترل برداري بدون سنسور موتورهاي سنكرون مغناطيس دائم بر اساس DSP با استفاده از فيلتر كالمن كاهش مرتبه موازي
پدیدآورندگان : حسن شعبانلو (پديدآور)
اميرحسين ابوالمعصومي (پديدآور)
علي اصغر قديمي (پديدآور)
مزدك عبادي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : چهارمين كنفرانس بين المللي پژوهش هاي نوين در علوم مهندسي و تكنولوژي
خلاصه : اين مقاله در خصوص پياده سازي كنترل بدون سنسور يك موتور سنكرون مغناطيس دائم، با مغناطيس داخلي ارائه شده است. با استفاده از الگوريتم مشاهده گر فيلتركالمن، موقعيت و سرعت زاويه اي روتور جهت عملكرد دقيق روش كنترل برداري، تخمين زده شده اند. با فراواني الگوريتم هاي مشاهده گر فيلتركالمن، روش الگوريتم فيلتر كالمن كاهش مرتبه يافته موازي كه از بازده بالاي بالا و زمان كمتري در پروسه ي تخمين برخوردار مي باشد، به منظور الگوريتمي جهت تخمين موقعيت و سرعت زاويه اي در پروسه ي كنترل سرعت موتور سنكرون مغناطيس دائم انتخاب شده است. پياده سازي آزمايشگاهي الگوريتم فيلتركالمن، نيازمند يك موتور سنكرون مغناطيس دائم، اينور PWM منبع ولتاژ و برد پردازنده سيگنال ديجيتال مي باشد. به منظور اطمينان از نتايج عملكرد فيلتر كالمن و برنامه ريزي پردازنده ي TMS320F2812، از نرم افزار Simulink/MATLAB استفاده شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NSOECE04-NSOECE04_021.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/5/9
تاریخ تغییر رکورد : 1395/9/3
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.