×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي عملكرد دو نوع شبكه عصبي پرسپترون چند لايه و شبكه با توابع پايه شعاعي براي تخمين سرعت موتور سنكرون آهنرباي دائم
پدیدآورندگان : مصطفي شاه نظري (پديدآور)
داوود عرب خابوري (پديدآور)
حسن مقبلي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : دوازدهيمن كنفرانس مهندسي برق ايران
خلاصه : مشكلات استفاده از سنسورهاي الكترومكانيكي در درايوهاي الكتر يكي باعث شده تا تلاشهاي زيادي در زمينه حذف اين سنسورها صورت گرفته و روشهاي مختلفي جهت تخمين سرعت يا موقعيت ارائه گردد . از اين ميان شبكه هاي عصبي با توجه به ويژگيهايي چون سرعت بالا، مصونيت در برابر نويز، قابليت تعليم و عموميت و مقاومت در برابر تغيير پارامترها بسيار مورد توجه قرار گرفته اند. در اين مقاله ابتدا درايو كنترل برداري يك موتور سنكرون آهنرباي دائم شبيه سازي شده و سپس از دو ساختار مختلف شبكه هاي عصبي، يعني پرسپترون چند لايه (MLP) و توابع با پايه شعاعي (RBF) جهت تخمين سرعت استفاده شده است . در پايان نيز عملكرد اين دو شبكه بررسي و مقايسه شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICEE12-ICEE12_219.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1387/7/13
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/14
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.