×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: لزوم آينده پژوهي در راستاي اقتصاد مقاومتي
پدیدآورندگان : رقيه برزگر گللو (پديدآور)
محمد رهبر هادي بيگلو (پديدآور)
مينا داش تيموري (پديدآور)
حميد رهبرهادي بگلو (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس ملي آينده پژوهي، علوم انساني و توسعه
خلاصه : موضوع مقاله عبارت است از لزوم آينده پژوهي در راستاي اقتصاد مقاومتي، اهداف اين مقاله در پنج بخش كلي ذيل بيان شده است . بخش اول بررسي تعاريف و نظريه هاي آينده پژوهي و الگوي معاملي نظريه هاي فهم و درك، بخش دوم آشنايي با اهميت علم آينده پژوهي و ضرورت تشكيل سازمان آينده پژوهي و وظايف سازمان مربوطه فبخش سوم، بررسي اصول و فنون آينده پژوهي و شش گام كاربردي ابراي هدايت پروژه هاي آينده نگاري بخش چهارم ، آشنايي با مفاهيم و تعاريف مختلف اقتصاد مقاومتي و ذكر 10 نكته اساسي در حوزه اقتصاد مقاومتي، و در بخش پنجم به اينده پژوهي در اقتصاد بين الملل پرداخته شده است . مطالب ارائه شده نتيجه ي مطالعات كتابخانه اي و مقالات مرتبط با محور عنوان شده مي باشد . لذا نتيجه بررسي در پاين نوشتار با بيان پينشنمهادهايي در جهت تكميل چرخه كامل وليد صننتعي دي ران به پايهن رسيده است .
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NCFHD01-NCFHD01_115.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/1/9
تاریخ تغییر رکورد : 1395/8/12
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.