×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: اولويت بندي نيازهاي اموزشي اعضاي شوراهاي شهري استان خراسان رضوي
پدیدآورندگان : محمود سعيدي رضواني (پديدآور)
هادي سعيدي رضواني (پديدآور)
اصغر ابراهيمي هرستاني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : دومين كنفرانس برنامه ريزي و مديريت شهري
خلاصه : امروزه براي همگان روشن گرديده است كه با اموزش برخي دانشها، نگرش ها، و مهارتهاي خاص مي توان عملكرد را ارتقا بخشيد براي تشخيص مهمترين دانش ها نگرش ها و مهارتها از نيازسنجي اموزش استفاده ميشود. بنابراين از نياز سنجي اموزشي به عنوان مهمترين مرحله برنامه ريزي اموزشي و بلكه اساسي ترين فرايند يك نظام اموزشي ياد مي شود اين مقاله مقدمه اي بر انجام نياز سنجي اموزشي در شوراهاي شهري استان خراسان رضوي مي باشد گروه پژوهشي حاضر در سال1386 نظام اموزشي ويژه شوراي شهر مشهد را تدوين و لذا اقدام به نياز سنجي اموزشي نمود در فرايند نياز سنجي اموزشي از روشهاي تجزيه و تحليل شغل، مشكل، سازمان و نظرسنجي استفاده گرديد و مجموعه اي مشتمل بر 258 نياز اموزشي مورد شناسايي قرارگرفت. سپس براي اولويت بندي و بيان عناوين دوره هاي اموزشي نود وشش دوره اموزشي كه حاصل تلخيص 258 نياز فوق بوده در قالب پرسشنامه اعتباربخشي به اعضاي شوراي شهر مشهد در دوره اول و دوم و نيز كارشناسان ارشد حوزههاي مختلف امور شهري تحويل گرديد. سپس نظام اموزشي براي اعضاي شوراي شهر با تاكيد بر مشهد تدوين شد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-URBANPLANING02-URBANPLANING02_008.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/6/13
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/9
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.