×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مراحل ارتقاء عملكرد دفتر مديريت پروژه در سازمان
پدیدآورندگان : نغمه گرويان (پديدآور)
شيلا ضيايي فرد (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : دومين كنفرانس بين المللي مديريت استراتژيك پروژه ها
خلاصه : دفتر مديريت پروژه واحد سازماني براي متمركز و هماهنگ نمودن مديريت كليه پروژه هاي سازماني تحت قلمرو خود مي باشد و مسئول پياده سازي، رشد و تكامل سيستم مديريت پروژه در سطح سازمان مي باشند. دفتر مديريت پروژه بسته به ابعاد پروژه هاي سازمان، نياز و سطح تكامل مديريت پروژه در سازمان، داراي مراحل بلوغ بوده و در سطوح مختلفي قابل پياده سازي مي باشد. اين مراحل شامل: دفتر پروژه، دفتر م ديريت پايه پروژه، دفتر م ديريت پروژه استاندارد، دفتر مديريت پروژه پيشرفته و دفتر مديريت پروژه متعالي مي باشند. هدف از اين مقاله تبيين شرح وظايف، مسئوليت ها و عملكرد اين واحد در سطوح مختلف، چگونگي شكل گيري و تعالي، مزايا و معايب و ابزارها و تكنيك هاي هر سطح مي باشد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICSPM02-ICSPM02_012.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/1/27
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/26
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.