×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كپسوله كردن اسيد چرب با پوسته پليمري
پدیدآورندگان : مينا جهانفر (پديدآور)
محمدحسن وكيلي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : همايش ملي فناوري هاي نوين در مهندسي شيمي
خلاصه : در اين مقاله به تجزيه و تحليل انتقال حرارت در اين مواد و استفاده از آنها بعنوان يكي از منابع برگشت پذير انرژي در فرايند ذخيره سازي 3 انرژي پرداخته شده است. مواد تغيير فاز دهنده (PCM (كاربرد وسيعي در ذخيره سازي وآزادسازي انرژي حرارتي در زمينههاي گوناگوني از جمله در صنعت ساختمان سازي دارند،. در اين مقاله با استفاده از پيش پليمر ملامين فرمالدهيد, بوتيل استيارات كه يك اسيد چرب 4 است ميكروكپسوله شده. بروي پودر حاصله , تستهاي طيف سنج مادون قرمز (IR-FT (و ميكروسكوپ الكتروني روبشي (SEM (5 انجام شد. از تحليل تست SEM نتيجه شد كه ذرات پيش پليمر نسبت به ميكروكپسولهاي اسيد چرب اندازهاي كوچكتر و شكلي منظم تر دارند. تجزيه و تحليل پيكهاي مهم تست FTIR مشخص كرد كه پيوند خاصي بين هسته و پوسته پليمري ايجاد نشده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NTICE01-NTICE01_032.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/7/29
تاریخ تغییر رکورد : 1396/9/11
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.