×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كاربرد فرايند تحليل سلسله مراتبي فازي در ارزيابي عملكرد موسسات اموزش عالي براساس كارت امتيازي متوازن
پدیدآورندگان : راضيه پيروزفر (پديدآور)
آتنا اسدي (پديدآور)
محمد مهدوي مزده (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : پنجمين كنفرانس بين المللي مديريت استراتژيك
خلاصه : كارت امتيازي متوازن يك چارچوب مديريت عملكرد راهبردي يكپارچه را براي سازمان ها در ترجمه اهداف راهبردي به سنجه هاي عملكردي مناسب فراهم مي كند اين مقاله با استفاده از فرايندتحليل سلسله مراتبي فازي به ارزيابي عملكرد موسسات اموزشي براساس كارت امتيازي متوازن مي پردازد در ابتدا با مرور ادبيات مرتبط با عملكرد موسسات اموزش عالي توجه به چهار منظر كارت امتيازي متوازن به شناسايي شاخصهاي ارزيابي عملكردآنها پرداخته و در نهايت يك چارچوب مناسب متشكل از 25 شاخص برگزيده را با توجه به نظر خبرگان اين حوزه در نظر گرفته و در ادامه با استفاده از فرايند تحليل سلسله مراتبي فازي اهميت و وزن شاخصهاي ارزيابي انتخاب شده را محاسبه مي نمايد اين مقاله نشان ميدهد كه مدل ارزيابي تصميم گيري با استفاده از فرايند تحليل سلسله مراتبي فازي پيشنهاد شده و با رويكرد كارت امتيازي متوازن مي تواند ابزار موثر و سودمندي براي ارزيابي عملكرد موسسات اموزشي مي باشد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICSM05-ICSM05_121.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/7/26
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/14
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.