×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسى اسماء غير منصرف در قرآن [پايان نامه](= دراسة اسماء لا تنصرف فى القرآن =Uninflected Norms in the Quran)
پدیدآورندگان : حسين‌زاده‌، اسكندر، ‏‫۱۳۴۰-‏ (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

توصیفگر : علوم قرآن
ادبيات عرب
علوم القرآن
وضعیت نشر : قم : : مركز اطلاعات و مدارك اسلامي، معاونت پژوهشي، دفتر تبليغات اسلامي ، ، 1391
خلاصه : اسماء غير منصرف آنهايى هستند كه تنوين و جرّ نمى گيرند و جرّ آنها به فتح است. در اين پايان نامه اينگونه اسامى با ذكر ادله و ريشه آنها در قرآن بررسى شده و ترجمه آيات مربوط نيز آمده است.
یادداشت :
/ اسکندر حسين‏‌زاده
؛ استاد راهنما: فیروز حريرچى
ملزومات سیستم: ویندوز (XP+)، با پشتیبانی از متون فارسی و عربی؛ گوگل کروم ۲۳+، موزیلا فایرفاکس ۲۳+، اینترنت اکسپلورر ۹+، ادوب اکروبات ریدر ۹+
کتابنامه
شناسه : 465778
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/11/7
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.