×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كنترل مد لغزشي موتور سنكرون مغناطيسي SPMSM خطادار با بار نامعين
پدیدآورندگان : سجاد ميرزاپور (پديدآور)
محمدرضا عليزاده پهلواني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس سراسري دانش و فناوري مهندسي مكانيك و برق ايران
خلاصه : براي كنترل سرعت در صنعت، موتورهاي سنكرون مغناطيسي دائم سطحي به طور گسترده و كاربردي مورداستفاده قرار مي گيرد. در اين مقاله، به زيرسيستم هاي الكترومغناطيسي و زيرسيستم هاي الكترومكانيكي تقسيم گرديده است. درنتيجه يك مدل خطاي جديد SPMSM مدلاغلب بارها ناشناخته ناديده گرفته مي شوند؛ كه در اين ،SPMSM توسط كنترل كننده طراحي شده است. به طوركلي در طراحي كنترل كنندهمقاله يك سرعت مناسب بدون استفاده از تخمين به جاي بار نامعلوم استفاده شده است. كنترل كننده مد لغزشي بر اساس مدل خطايي از SPMSM به منظور افزايش استحكام سيستم SPMSM طراحي گرديده است و در انتها نتايج شبيه سازي ها انجام و ارائه شده است
شناسه : oai:civilica.com/Paper-DMECONF01-DMECONF01_132.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/5/9
تاریخ تغییر رکورد : 1397/3/1
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.