×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: نوبهار
پدیدآورندگان : صاحب امتياز: ملك‌الشعراء بهار؛ مدير مسوول: ملك‌الشعراء بهار (پديدآور)
بهار، محمدتقي‌، 1265-1330 (پديدآور)
نوع : متن
جنس : روزنامه
الكترونيكي
صاحب محتوا :

سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی

توصیفگر : سياست‌
ادبيات
اخلاق‌
علوم
وضعیت نشر : مشهد ( خراسان رضوي - ايران): تهران (ايران)
مخاطب : خاص
یادداشت :
اولين سال انتشار: ‎۱۳۲۸ق. = ‎۱۲۸۹شترتيب انتشار: هفتگي/ روزانهدوره تاریخی: قاجار، پهلوی اول و دوم
شناسه : 3235539
تاریخ ایجاد رکورد : 1399/4/22
تاریخ تغییر رکورد : 1399/4/23
ملحقات : ملزومات سيستم: ويندوز 98+ ؛ با پشتيباني متون عربي؛ IE6+شيوه دسترسي: شبکه جهاني وبداده هاي الکترونيکينشاني ناشر: تهران: خيابان سوم اسفندتلفن: ‎۶۶۲۳‎ يادداشتها: روزنامه "نوبهار" به مديري آقاي ملک الشعرا بهار در مشهد تاسيس شد. اين روزنامه از شوال ‎1328‎ هفته اي دوبار منتشر شده است. در سال ‎1333‎ قمري به تهران منتقل شده است. "نوبهار" در ذيل عنوان به اين صورت معرفي شده است: " نامه ايست ادبي ، سياسي ، سرگذشتي اخباري ، خواهان يگانگي و فزوني اسلام و اسلاميان . هوادار بزرگي و نيرومندي ايران و ايرانيان " مندرجات روزنامه شامل : اخبار خراسان ، مطالب و اخبار آستان مقدس و خلاصه اي از اخبار تهران و در مجموع يک روزنامه محلي است. دوره اول روزنامه در شوال ‎1329‎ با فشار قنسول روس مشهد توقيف شد و در ذيحجه ‎1329‎ " تازه بهار" به جاي آن منتشرگرديد و در محرم ‎1330‎ به امر وزرات خارجه توقيف شد. نوبهار در دور دوم در سال ‎1332‎ دوباره منتشر و بعد از ‎9‎ ماه توقيف و در سال ‎1333‎ در تهران به انتشارش ادامه داده است.
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.