×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: نقش فن آوري هاي نوين در بهبود فرايندهاي موثر بر رشد و افزايش محصولات گلخانه اي_زراعي
پدیدآورندگان : آرزو جهانشير (پديدآور)
پژمان زكالوند (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : اولين همايش سراسري كشاورزي و منابع طبيعي پايدار
خلاصه : يكي از مهم تري اهداف مجامع علمي-پژوهشي استفاده از فن آوري هاي نوين و رسيدن به نظام وفرايندهاي كابردي اًبر صنعتي در زندگي روزمره بشر است. افزايش جمعيت و ضرورت تامين مواد خوراكي افراد جامعه، لزوم دخالت دستاوردهاي فناوري هاي جديد را در صنايع غذايي و توليدات كشاورزي افزايش مي دهد. بنابراين بهينه نمودن شرايط كشت و كار و مقابله با آفات حائزاهميت است كه استفاده از فن آوري يونيزاسيون هواي گلخانه اي با هدف افزايش و بهبود توليدات كشاورزي راه كاري مناسب در رفع برخي از مشكلات ذكر شده است كه در غالب اين مقاله ارائه مي گردد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NACONF01-NACONF01_0505.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/3/25
تاریخ تغییر رکورد : 1397/10/13
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.