×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كنترل سرعت موتور سنكرون مغناطيس دائم با استفاده از كنترلكننده فازي در كاربردهاي كنترل حركت با دقت بالا
پدیدآورندگان : سعيد معصومي كذرجي (پديدآور)
رامين باويل سفلائي (پديدآور)
مهران صباحي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين همايش ملي پژوهش هاي كاربردي در برق، مكانيك و مكاترونيك
خلاصه : در اين مقاله يك كنترل كننده غيرخطي به جاي كنترل كننده هاي خطي براي كنترل سرعت و جريان موتور سنكرون مغناطيس دائم ( PMSM )پيشنهاد شده است. كنترل سرعت موتور با استفاده از كنترل كننده منطق فازي ( FLC ) به عنوان يكي ازالگوريتم هاي هوشمند روي سيستم درايوموتور اعمال شده و با كنترل كننده انتگرالي تناسبي - PI به عنوان يكي از كنترل كننده هاي خطي مقايسه شده است. مدل رياضي موتور سنكرون مغناطيس دائم به دست آمده و با استفاده از نرم افزار MATLAB/Simulink شبيه سازي شده است. نتايج به دست آمده از شبيه سازي مزاياي كنترل منطق فازي نسبت به كنترلكننده خطي را به وضوح نشان ميدهد
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ELEMECHCONF02-ELEMECHCONF02_054.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/7/22
تاریخ تغییر رکورد : 1395/9/15
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.