×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: سرمه اعتبار
پدیدآورندگان : قرن ‎۱۳ق. نورمحمد (پديدآور)
بيدل دهلوي، عبدالقادر بن عبدالخالق، ۱۰۵۴-‎۱۱۳۳ق . (پديدآور)
نوع : نامشخص
جنس : نسخه خطی
صاحب محتوا :

سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی

توصیفگر : ادبيات
وضعیت نشر : ۱۳ - ۱۲۴۴ - هجري قمري
مشخصات فیزیکی : تهيه نسخه: نوع تهیه:اهدايي شرح تهیه:دکتر فريدون مقتدري قرن تهيه:۱۴ سال تهيه:۱۳۸۳
یادداشت :
قرن ; قرن ; :
شناسه : oai:aqlibrary.org/1536333
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/3/1
تاریخ تغییر رکورد : 1393/3/1
ملحقات : وضعيت نسخه / نوع سند / پدیدآور:کاملحاشیه: حاشیه:نداردآغاز:بسمله ، نه غبار است کزين دشت پر افشان برخواست - نگهي باد تماشا زد و مژگان برخواست .انجام:...آسمان با آن بزرگيها نيايد در شمار - از زمين تا ... همي از فلک تا اوج عرش - اعتبار است اعتبار است اعتبار.نوع خط: نوع خط متن:نستعليق نوع خط حاشيه: نوع خط ترجمه:اندازه خط: متن:خفی ترجمه:معین نشده حاشیه:معین نشدهدرجه خط:خوشدانگ قلم: دانگ قلم متن:کتابت اندازه دانگ قلم متن: دانگ قلم حاشيه: اندازه دانگ قلم حاشيه:رنگ كاغذ:نخودينوع مركب:مشکيتعداد اوراق:‎۵طول اوراق:‎۲۳عرض اوراق:‎۱۴آرايشها:کمند، جدولعناوين به:سرخيساير تزئينات:جداول به لاجورد ، تحرير مشکي ، زر پست و کمند ها به سرخي ميان جملات نقاط و خطوط کوتاهي به سرخيمشخصات جلد: نوع جلد: مقوا باعطف و گوشه تيماجنوع قطع:وزيريطول کتاب:‎۲۴عرض کتاب:‎۱۴/۵قرن ساخت:۱۳نوع سال:هجري قمريتزيينات:برونتوضيح تزيينات:جلد داراي يک ترنج و ‎۲ سر ترنج ضربي با نقوش اسليمي و ‎۳ حاشيه زنجيره اي الوان جلد فرسوده شده است .ارزش نسخه:نفيس درجه دوآسيب هاي نسخه:موش خوردگي، رطوبت ديده، تخريبهاي انساناثر مهر:معين نشدهشرح ضمائم:اين نسخه به نسخه شماره ‎۳۱۱۲۹ ضميمه شده است .
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.