×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تهيه نانوذرات هيدروژلي ميكروژل بر پايه اكريلاميد با استفاده ازتلفيق پليميزاسيون هاي امولسيوني و پراكنشي
پدیدآورندگان : زهرا شفيعي زاده (پديدآور)
حسين حاتمي (پديدآور)
سيدمهدي مولايي (پديدآور)
وحيد احلاميان (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : همايش ملي فناوري هاي نوين در مهندسي شيمي
خلاصه : در اين تحقيق، ذرات پلي اكريلاميد با استفاده از روش پليمريزاسيون امولسيوني بدون امولسيفاير در محيط آب/اتانل تهيه شدند. با استفاده از روش مذكور، ذرات شبكه اي شده پلي اكريلاميد كه ميكروژل نيز ناميده مي شوند با موفقيت توليد شدند. انتخاب مهندسي شده محيط پيوسته، و همچنين فرمولاسيون واكنشگر ها منجر به تشكيل سيستم هاي پايدار كلوييدي ذرات عامل دار شده با سولفونات شد. عدم استفاده از هر گونه پايدار كننده، قابليت اصلاح ساختار شيميايي با مونومرهاي مختلف، استفاده از محيط آب/الكل كه در آن پليمرهاي آبدوست و ژل ها بيشترين كاربرد را دارند و در آخر تشكيل فيلم آسان، اين روش پليمريزاسيون را از بقيه روش ها متمايز مي سازد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NTICE01-NTICE01_035.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/7/29
تاریخ تغییر رکورد : 1396/9/11
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.