×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: گردشگري و توسعه گردشگري روستايي
پدیدآورندگان : مريم قره ككلي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين همايش ملي گردشگري، جغرافيا و محيط زيست پايدار
خلاصه : گردشگري روستايي ميتواند به كليه فعاليت ها و خدماتي گفته شود كه به وسيله كشاورزان، مردم و دولتها براي تفريح، استراحت و جذب گردشگران و نيزفعاليت هايي كه به وسيله گردشگران در نواحي روستايي صورت مي گيرد گفته شود. گردشگري ميتواند به مثابه يكي از گزينه هاي مناسب براي درآمد زايي و ايجاد شغل و تحولات و دگرگوني هاي مثبت در درآمد هاي روستايي در نظر گرقته شود. توسعه روستايي دو عامل مرتبط با يكديگرند كه توسعه هر كدام شان تاثيري بر ديگري دارد. در اين پژو هش برخي مفاهيم گردشگري، گردشگري روستايي، جاذبه هاي گردشگري روستايي، برنامه ريزي گردشگري ، عوامل تاثير گذار در مديريت روستايي و .. مورد بررسي قرارگرقته و در پايان نيز پيشنهادات، اجرايي كردن پيشنهادات و نتيجه گيري بيان شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-TGES01-TGES01_052.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/2/24
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/27
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.