×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: طراحي و ساخت مدار راه انداز موتور رلوكتانس سوئيچي بدون سنسور از حالت سكون تا حالت دائم، تحت بار نامتعادل با توپولوژي جديد و مقايسه آن با توپولوژيهاي را ه انداز پايه
پدیدآورندگان : علي حياتي (پديدآور)
عليرضا سيادتان (پديدآور)
سيد ابراهيم افجه اي (پديدآور)
مهران رفيعي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : بيست و نهمين كنفرانس بين المللي برق
خلاصه : در اين مقاله يك روش راه اندازي مدار بدون سنور براي موتور رلوكتانس سوئيچي ارائه شده است. اين روش براي موتور تحت بار نامتعادل راه اندازي و تست شده است. در اغلب روش هاي موجود اصولاً از سه روش براي راه اندازي استفاده ميشود.در اين مقاله، تنها از دو الگوريتم شروع از حالت سكون و الگوريتم سرعت بالا به منظور كنترل استفاده شد ه است. در واقع با حذف الگوريتم كار در سرعت پايين، حجم برنامه كنترلي كاهش يافته و اين سبب كاهش پيچيدگي خواهد شد.پس از طراحي و ساخت روش بدون سنسور، مدار فوق در آزمايشگاه بر روي يك موتور رلوكتانس سوئيچي سه فاز 12 به 8 آزمايش شده است و نتايج نيز نشان داده شد ه است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-PSC29-PSC29_043.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/9/6
تاریخ تغییر رکورد : 1395/8/19
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.