×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: آينده پژوهي در تكنولوژي
پدیدآورندگان : سيداميرحسين طيبي ابوالحسني (پديدآور)
سيد روح الله پيشنماز (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس بين المللي مديريت و مهندسي صنايع
خلاصه : آينده پژوهي يك مبحث جديد مي باشد كه هم اكنون در بسياري از كشورهاي پيشرفته جهان به صورت يك رشته دانشگاهي تدريس مي شود و در ايران هم گامهاي خوبي در اين راستا برداشته شده است،گر چه آينده را نمي توان پيش بيني كرد؛ اما مي توان براي آن مهيا شد. آينده پژوهي نوعي دورانديشي است كه احتمالات امروز را به واقعيات فردا تبديل مي كند. اين تحقيق با مطالعات ميداني و كتابخانه اي صورت گرفته است. در اين مقاله سعي شده است كه به نقش آينده پژوهي در حوزه تكنولوژي و تاثير و نقش آن در آينده اشاره شود.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICMI01-ICMI01_302.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/10/20
تاریخ تغییر رکورد : 1395/8/28
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.