×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تاثير فضا و عناصر بصري بر جسم و روح انسان
پدیدآورندگان : خسرويان (پديدآور)
فاطمه ذوالفقاري (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين همايش ملي انديشه ها و فناوريهاي نو در معماري
خلاصه : انسان موجودي اجتماعي است وپس از آفرينش در محيطي قرار داده شد تا تمام نيازهاي مادي و معنويش برآورده شود ، در اين ميان طبيعت علاوه بر آب و غذا آرامش را براي انسان به ارمغان آورد . طبيعت سبز به دليل عاري بودن از هر گونه آلودگي صوتي و برخورداري ازرنگهاي ملايم و صداهاي ريتميك ) صداي آب تاثير بسزايي درآرامش انسان دارد شايد اين ويژگي اولين دليل فرار انسان از محيط آلوده شهري به طبيعت است . متاسفانه در جامعه امروز مهمترين نياز هاي انسان جاي خود را به نياز هاي جانبي داده اند و كمتر توجهي بدان مبذول ميشود . يكي از نيازهاي مهم انسان نياز به آرامش است واز عوامل مهم دستيابي به اين مهم استاندارد نمودن محيطي است كه انسان در آن بسر مي برد .
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NTA01-NTA01_482.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/6/24
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/21
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.