×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ارزيابي آسيب پذيري و مقاوم سازي مناره بناي شاه نعمت الله ولي ماهان كرمان با استفاده از FRP
پدیدآورندگان : سعيد عليزاده تقي آباد (پديدآور)
محمدجواد فدايي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : پنجمين كنگره ملي مهندسي عمران
خلاصه : ساختمانهاي بنايي غير مسلح موجود، كه بسياري از آنها اهميت فرهنگي و تاريخي دارند، بخش مهمي از ساختمانهاي موجود در سراسر جهان را شامل ميشوند. بناي شاه نعمت الله ولي در ماهان كرمان يكي از بناهاي تاريخي زيبا در ايران ميباشد، كه از جمله ساختمانهاي بنايي ساخته شده ازمصالح آجر و ملات است. با توجه به گسترش استفاده از از كامپوزيتهاي FRP جهت مقاومسازي ساختمانهاي بنايي در اين تحقيق ما براي مقاومسازي منارههاي بناي شاه نعمت الله ولي از FRP استفاده كرديم و رفتار سازه مناره قبل و بعد از مقاومسازي را بررسي كرديم. در اين تحقيق براي مدلسازي و تحليل قبل و بعد از مقاومسازي از نرم افزار ANSYS كمك گرفته شده است. پس از مدلسازي سازه مناره، تحليلهاي ديناميكي بر روي آن انجام شده و نتايج بررسي شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NCCE05-NCCE05_483.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1388/8/12
تاریخ تغییر رکورد : 1395/6/28
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.