×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كتاب دعا
پدیدآورندگان : - (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : دعا
وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : 23×13
یادداشت : ,در آغاز چند سوره قرآني(مانند سوره انعام و پس و جز اينها) پس از آن بعضي از تعقيبات و دعاهاي روزها و احراز و اذكار بدون ترتيب و تنظيم مخصوص گرد آورده شده است., خط نسخ معرب,سط اول و وسط وآخر هر صفحه بخط ثلث و درشت شنگرف، سه صفحه قبل و صفحه بعد از كتاب داراي چند تاريخ وفات و تملك محمد ابراهيم بن حاج علي كرمانشاهي اصفهاني با مهر بيضوي «عبده ابراهيم بن علي» و مهر مربع «سلام علي ابراهيم» ديده مي شود، در برگي پس از كتاب تاريخ منظوم درگذشت حاج علي اصفهاني از ملا آقا بابا ثابت اصفهاني به تاريخ يكشنبه 26 شوال 1235 نيز مشهود است، جلد تيماج قهوه اي.
شناسه : oai:zakhair.net/010894
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.