×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي عوامل اصلي رضايت مندي دانشجويان موسسات آموزش عالي غير انتفاعي مشهد
پدیدآورندگان : سيدرضا حقي (پديدآور)
سعيده باباجاني محمدي (پديدآور)
سميرا محمدخاني چوبدار (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : اولين كنفرانس بين المللي تحولات نوين در مديريت، اقتصاد و حسابداري
خلاصه : رضايت، پاسخ مشتري به موفقيت سازمان است. در يك محيط رقابتي كه سازمان ها براي جلب مشتريان با يك ديگر رقابت مي كنند،رضايت مشتري يك عنصر كليدي در كسب برتري و موفقيت هر سازماني به شمار ميرود. به همين خاطر، موسسات آموزش عالي به برآوردننيازهاي مشتري يعني دانشجويان توجه زيادي نشان مي دهند. از اين رو پژوهش حاضر با هدف سنجش رضايتمندي دانشجويان از خدماتآموزشي ارايه شده در موسسات آموزش عالي منتخب مشهد و بررسي رابطه آن با محيط فيزيكي و تجهيزات صورت گرفته است، كه از نظرهدف كاربردي و از نظر روش پيمايشي مي باشد. داده هاي مورد نظر از ميان 215 نفر از دانشجويان موسسات آموزش عالي منتخب مشهد،جمع آوري شده است كه براساس فرمول كوكران 113 دانشجو به عنوان نمونه انتخاب شدند. روش نمونه گيري تحقيق تصادفي خوشه اي وابزار آن پرسشنامه است كه پايايي كل پرسشنامه با استفاده از ضريب آلفاي كرونباخ محاسبه شد، ونهايتا تجزيه و تحليل پرسشنامه ها بااستفاده از نرم افزار اس پي اس اس انجام پذيرفته است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MDMCONF01-MDMCONF01_018.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/4/18
تاریخ تغییر رکورد : 1396/8/3
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.