×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تاثير نظام پيشنهادهادر عملكرد درون سازماني اموزش و پرورش از ديدگاه مديران و معلمان
پدیدآورندگان : ولي مهدي نژاد (پديدآور)
بدرالدين اورعي يزداني (پديدآور)
فاطمه فرخي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : هشتمين كنفرانس ملي نظام پيشنهادها
خلاصه : تحقيقات و مطالعات مختلف نشان ميدهد اجراي نظام پيشنهادها كه يكي از برنامه هاي مديريت مشاركتي است درعملكرد سازمان تاثير بسياري دارد از ان جمله مي توان به بهبود فرايندهاي كاري توسعه ارتباط مديريت وكاركنان بروز خلاقيت ها اگاهي مديريت از توانايي هاي كاركنان افزايش مشاركت و حس همكاري در بين كاركنان و ... اشاره كرد هدف مطالعه ي حاضر بررسي ميزان تاثير اجراي نظام پيشنهادها در تحقق اهداف و نتايج ذك رشده از ديدگاه معلمان و مديران است به همين منظور كليه مديران و معلمان مدارس شهرستان اباده به عنوان جامعه اماري اين تحقيق در نظر گرفته شدند با استفاده از جدول تعيين نمونه مورگان و كرجسي 1976 تعداد 270 نفر نمونه براي اين مطالعه انتخاب شدند اين تحقيق از نوع توصيفي - پيمايشي بوده و براي جمع اوري اطلاعات از پرسشنامه محقق ساخته استفاده شد و در اختيار نمونه ها قرارگرفت برايتجزيه و تحليل داده ها از تلفيقي از امار توصيفي مانند ميانگين انحراف معيار ميانه و امار استنباطي از جمله t تك گروهي، t مستقل و تحليل واريانس يكطرفه استفاده شد. در بررسي نتايج مشخص شد كه اجراي نظام پيشنهادها در توسعه ارتباط مديريت وكاركنان افزايش مشاركت و حس همكاري كاركنان اگاهي مديريت از توانايي هاي افراد و بروز خلاقيت و به فعل دراوردن استعدادهاي افراد تاثير ي در حد متوسط و بالاي متوسط دارد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICPAS08-ICPAS08_032.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1390/1/29
تاریخ تغییر رکورد : 1390/1/29
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.