×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي ساختار موتورهاي سنكرون مغناطيس دائم شار عرضي و كاربرد آن در سيستم جلوبري كشتي ها و زيردريايي ها
پدیدآورندگان : علي شيرزادي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دوازدهمين همايش ملي صنايع دريايي ايران
خلاصه : سيستم جلوبري ا لكتريكي، قسمت مهم اكثر زيردرياي ي ها و كشتي ها بخصوص كشتي هاي جنگي مي باشد و لازم است از مزايايي همچون وزن وحجم كم، راندمان بالا به منظور صرفه جويي در مصرف انرژي، نويز كم، قابليت اطمينان بالا و … برخوردار باشند . طي ساليان متمادي از موتورهاي الكتريكي DC در اين سيستم استفاده مي شد. اما به دليل نويز بالا، نياز به تعمير و نگهداري زياد و حجم بالاي تجهيزات راه اندازي موتور، به تدريج جاي خود را به انواع ديگر موتورهاي الكتريكي داده اند. با پيشرفت در زمينه الكترونيك قدرت و كنترل درايوهاي الكتريكي، موتورهاي AC گزينه مناسبي براي جانشيني موتورهايDC مي باشن د. در اين بين موتورهاي سنكرون مغناطيس دائم از اهميت بيشتري برخوردارند . در اين مقاله ساختار نوع خاصي از اين موتورها موسوم به موتورهاي شار عرضي به منظور استفاده در سيستم جلوبر ي كشتي ها و زيردريايي ه ا شرح داده شده است
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NSMI12-NSMI12_143.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/6/17
تاریخ تغییر رکورد : 1394/12/21
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.