×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي تحليلي و تطبيقي مقررات انظباطي نظام‌هاي آموزشي در كشورهاي ايران، امارت متحده عربي و كويت
پدیدآورندگان : گلاره پاك نهاد (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

توصیفگر : مقررات انظباطي
نظام‌هاي آموزشي
وضعیت نشر : دانشگاه علامه طباطبايي، دانشكده روانشناسي و علوم تربيتي ، ، ‭۱۳۸۸‬
خلاصه : هدف تحقیق :بررسی تحلیلی و تطبیقی مقررات انظباطی مدارس‌ایران، امارات متحده عربی و کویت است .پرس های تحقیق :موارد ذکر شده درآیین نامه انضباطی مدارس کشورهای ایران امارات متحده عربی و کویت‌کدامند‭ ؟‬از تجربیات کشورهای مورد مطالعه چه استافادهای می توان کرد؟یافته هیا تحقیق :مقررات انضباطی متداول در کشورهای ایران مارات و کویت رابه تفضیل نوشته و آنها را برای سهولت در کار مقایسه به هفت مقوله تقسیم‌بندی کرده که شامل تنبییه و مجازات دانش آموزان وظایف مدارس در ارتباطبا مقررات انضباطی وظایف والدین در قبال مدارس و پوشش دانش آموزان است‌آنها را در جدولی کنار هم گذارده و سپس مقایسه کرده‌ایم
یادداشت :
/استاد راهنما: احمد آقازاده
؛استاد مشاور: فرخنده مفیدی
شناسه : 438848
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/9/17
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.