×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كنترل تغييرات سرعت درايو بدون سنسور موتور سنكرون مغناطيس دائم
پدیدآورندگان : امير موحدي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : بيست و نهمين كنفرانس بين المللي برق
خلاصه : روش كنترل برداري يك روش پيشرفته براي توسعه عملكرد بالاي درايوهاي موتور سنكرون مغناطيس دائم (PMSM ) مي باشد. در اين مقاله يك روش كنترل غيرخطي سازگار براي كنترل تغييرات سرعت درايوهاي بدون سنسور PMSM نشان داده شده است. روش پيشنهادي بر پايه تكنيك كنترل معادله ريكاتي وابسته به حالت (SDRE) ميباشد. ابتدا يك مدل كامل از يك كنترلكننده علمي را نمايش ميدهيم و سپس در آن تغييراتي ايجاد نموده و باعث ميشويم كهخطاي سرعت با توجه به عدم ثبات در ديناميك موتور و با وجود گين هاي كنترل كوچك، به صفر برسد. پارامترهاي نامعلوم درايو PMSM از قبيل مقاومت استاتور، گشتاور بار و همچنين سرعت موتور بصورت تخميني محاسبه ميشوند و بدين ترتيب سنسورهاي مكانيكي را حذف مينماييم. براي تحليل پايداري و عملكرد موتور از روش دوم لياپانوف استفاده شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-PSC29-PSC29_090.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/9/6
تاریخ تغییر رکورد : 1395/8/19
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.