×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: نقش تحقيقات در توسعه استانداردها
پدیدآورندگان : احمد دوست حسيني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين همايش مراكز تحقيق و توسعه صنايع و معادن
خلاصه : خدمت حضار محترم سلام عرض كرده و از تشكيل دهندگان اين گردهمايي، اداره كنندگان و شما شركت كنندگان تشكر مي كنم، اين تقريبا آرزوي قديمي من بود كه جلساتي داشته باشيم از مراكز تحقيقاتي كشور، RandD محققين كشور، كه چند مساله را دنبال كنيم. خوشبختانه اين گردهمايي برگزار شد، يكي از اهداف اين بود كه از بين محققين و مراكز تقحيقتي كشور، محققين نمونه، و برجستگان مراكز شناسايي شوند و به جامعه معرفي گردد. امروزه خوشبختانه 9 مركز RandD و 5 محقق به عنوان نمونه معرفي شدند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CIMRDC02-CIMRDC02_008.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1385/9/30
تاریخ تغییر رکورد : 1393/2/19
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.