×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مقاومسازي مناره هاي بناي شاه نعمت اله ولي ماهان با استفاده از شبكه فولادي
پدیدآورندگان : سيدروح اله محمدي (پديدآور)
سعيد عليزاده تقي آباد (پديدآور)
محمدجواد فدايي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : سومين كنفرانس بين المللي مقاوم سازي لرزه اي
خلاصه : مناره ها عنصر مشترك بسياري از بناهاي تاريخي در معماري اسلامي در ايران و جهان است مناره ها در كنار مساجد داخل شهرو يا بطور مجزا در بين شهرها جهت مسيريابي ساخته شده اند. از جمله اين مناره ها مناره هي بناي آرامگاه شاه نعمت اله ولي مي باشد كه در شهر ماهان در 30 كيلومتر جنوب شرقي كرمان واقع شده است دراين تحقيق ابتدا آسيب پذيري سازه مناره بناي شاه نعمت اله ولي مورد بررسي قرارگرفته است و سپس مقاوم سازي آن با استفاده از شبكه فولادي ارزيابي شده است دراين روش به دليل محدوديتهاي معماري شبكه فولادي درجداره داخلي مناره قرا رداده مي شود و سپس سطح داخلي شاتكريت مي شود دراين تحقيق ازنرم افزار ANSYS جهت مدلسازي و تحليل استفاده شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICCT03-ICCT03_041.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/4/5
تاریخ تغییر رکورد : 1389/4/5
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.